EXPO TRANS HAKKINDA

Awesome Image Awesome Image

Hakkımızda

EXPO TRANS Logistics İstanbul'da Kurulmuş İstanbul’da 2016 yılından beri hizmet vermekte olup, 2016 Yılında Frankfurt,Düseldorf ve Hamburg da örgütlenerek şirketin faaliyet alanı Uluslararası Ekspress Kurye & Kargo , Havayolu, Karayolu ve Fuar Taşımacılığı ile Global düzeyde her türlü taşıma hizmetlerinden oluşmaktadır. EXPO TRANS zaman açısından kısıtlı olmayan gönderileriniz için Ekonomik servisimiz ve fiyatlarıyla sizlere en iyi taşımacılık çözümleri sunar. EXPO TRANS, özellikle müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tüm dünya ülkelerine gönderim hızlı ekspres kurye ve hava kargo taşımacılık servisi sağlamaktadır.

EXPO TRANS Uluslararası nakliye konusunda kara, hava ve deniz taşımacılığı için müşterilerimize alternatif çözümlerimiz mevcuttur. EXPO TRANS için taşımacılık bir bütündür. Bu nedenle taşımacılıkta daima en son teknolojiyi kullanmaya özen göstermekteyiz. Önemli bir kargo dağıtım merkezi olan Türkiye coğrafi nakliyat ağından da anlaşılacağı üzere tüm Dünya ile Türkiye arasında en ekonomik ve hızlı bağlantı noktasıdır. Deneyimli Satış & Pazarlama ekibimiz ve Çağrı Merkezimiz EXPO TRANS özellikle dış ticaret konusunda yoğunlaşmış, geniş bir coğrafi çevreye yayılmış, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren seçkin bir müşteri tabanı oluşturma olanağı sağlamaktadır.

Yeni firmaları EXPO TRANS Ailesine katılması ile ve tarafımızdan EXPO TRANS hizmetlerinin sunulma fırsatı verilmesi ile gelişimimizi daha üst seviyelere çekerek; % 100 müşteri memnuniyeti prensibimizi hizmetlerimizle yaygınlaştırmak en büyük arzumuzdur.

Copyright © Expo Trans 2016. All rights reserved.

Created by: erdalbey.com