Hizmetlerimiz

Awesome Image Awesome Image

Deniz Taşımacılığı

EXPO TRANS, konteyner taşımacılığında ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olup kısa zaman içinde ihracat ve ithalat servislerinde söz sahibi kurumlar arasına girmiştir. Global acente ağımız ve anlaşmalı armatörlerimiz ile global konteyner taşımacılığında sizler için birer çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz .

Türkiye ve Dünya limanlarına / limanlarından FCL & LCL servislerimiz haftalık düzenli çıkışlar ile siz değerli firmalarımız için hızlı , güvenli , kaliteli ve ekonomik çatı altında hizmetinize sunuyoruz.

Askılı konfeksiyon taşımacılığı da gerçekleştiren EXPO TRANS; sahip olduğu teknoloji, müşteri iletişim ağı ve kendi depolarında sunduğu barkodlama, kolileme, paketleme, kalite kontrol, asorti gibi hizmetlerle fark yaratır.

EXPO TRANS, Deniz taşımacılığı konusunda uluslararası hizmet veren Ulusoy Uluslararası Denizcilik, dünyanın her noktasında konteyner, tanker ve dökme gemi taşımacılığının yanısıra , gümrükleme, transit taşıma, iç dağıtım alanında hizmet verebilme imkanına sahiptir.

DENİZYOLU ÜRÜN VE HİZMETLER

FCL ve LCL Yükleme
Standart Olmayan Yğkler İçin Özel Konteyner Yüklemeleri
Limandan Limana Teslim
Kapıdan Kapıya Teslim
Inter-Modal Taşımacılık
Ağır Tonaj Taşımacılığı
Gabarili Proje Yük Taşımacılığı
Enerji Santralı Taşımacılığı
3. Ülke ve Transit Taşımacılığı

Awesome Image

Copyright © Expo Trans 2016. All rights reserved.

Created by: erdalbey.com