Hizmetlerimiz

Awesome Image Awesome Image

Gümrükleme

EXPO Trans Lojistik, taşıma ile ilgili hizmetlerinin tümünü ile ek olarak tüm taşıt araçlarıyla taşınan yüklerin gümrük işletilmeleri hizmetlerini sunar.

Kalifiyeli uzmanlar, her bir yükün gümrük işletilmeleri ile ilgili tüm gerekli işlemleri yaparlar Bütün dış ekonomik faaliyetinin tüm işlemleri konusunda da hizmet vermekteyiz.

EXPO Trans Lojistik, yurtiçi ve yurtdışında anlaşmalı olduğu gümrük acenteleri ile müşterilerinin gümrük işlemlerini hızlı ve başarılı olarak yerine getirmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerine gümrük mevzuatı konusunda danışmanlık hizmeti vermekte, gümrükleme işlemlerinin takibini kolaylaştırmaktadır.
• ithalat;
• ihracat;
• diğer gümrük rejimleri.

Gümrük hizmetlerinin standart paketi:

• ihracat işlemlerinin işletilmesinde;
• ithalat işlemlerinin işletilmesinde;
• yüklerin işletilmelerinde ve gümrüklenmelerinde;
• yüklerin gümrük depolarında ve başka depolara yerleştirilmelerinde;
• farklı sertifikaların, lisansların ve gümrük işletilmeleri ile ilgili başka izin belgelerinin alınmalarında;
• dış ekonomik kontratlarının düzenlenmelerinde;
• gümrük vergilerinin hesap edilmelerindeki;

Yüklerin devlet sınırlarından taşınmalarında gerekli gümrük işletilmelerini hem yük sahibi, hem de gümrük brokeri yapabilir. Çünkü gümrük kanunlarında yeni düzeltmeler ve kanunlar yer alırlar tabi ki tüm bu incelikleri bilen profesyonel, gümrük işletilmeleri ile ilgili çalışmaları en iyi biçimde yapar.

Bu durumda yüklerin ihracat ve ithalatları daha basit ve efektif hale gelir. EXPO Trans Lojistik şirketler grubu ile düzene koyulan ilişkiler ve müşterilerimizle çok kez denetlenen gümrük işletilmelerinin şemalarıyla dış ekonomik faaliyetleriniz avantajlı ve etkili hale gelir.

Yüklerin uluslararası taşınmalarını yapan müşteri için EXPO Trans Lojistik hizmetlerinin bir tek müteahhitin hizmetinin kullanılması daha uygun olur.. Temsilciliklerin çok dallı ağı sayesinde müşteri, gümrük işletilmeleri için en iyi yeri seçebilir. Uzmanlarımızın daimi pratik olusu ve büyük tecrübeleri, gümrük işletilmeleri için belgelerin çabuk ve profesyonel hazırlanmasını sağlar ve yüklerin taşınma isinin vaktini azaltırlar.

Gümrük brokerinin hizmetlerinin kaliteli ve profesyonel olacağına dair garantisi, özel olarak imzalanan ve müşteri ve gümrük brokerinin arasındaki ilişkileri düzenleyen anlaşma metni gereğince isleme alınır.

Gümrük brokerinin hizmetlerinin kaliteli ve profesyonel olacağına dair garantisi, özel olarak imzalanan ve müşteri ve gümrük brokerinin arasındaki ilişkileri düzenleyen anlaşma metni gereğince işleme alınır.
İşbirliğimizin sonuç vereceğinden eminiz.

Copyright © Expo Trans 2016. All rights reserved.

Created by: erdalbey.com